שתף אותנו עם:

אודותנו- אולפני הקלטות

אולפני הקלטות קליפ נולד הוקמו בשנת 2004, האולפן הראשון היה ברמת אביב ורבים מהלקוחות שלנו עדיין זוכרים ומכירים אותנו מאז. עברו השנים והתמקמנו באולפן הקלטות חדש שממוקם לא רחוק משם, ברמת השרון. אנו ממשיכים לשים דגש על איכות ושירות לכל לקוח שמגיע אלינו. המומחיות שלנו תמיד היתה היכולת להפיק מכל אחד שלא ממש יודע לשיר- תוצאה טובה בהחלט, שתפתיע את כולם. אצלנו באולפנים יצרנו את כל התנאים, האקוסטיקה והטכנולוגיה המתקדמת כדי לעבוד עם אנשים שכמעט מעולם לא שרו ואין להם נסיון בהקלטות של אולפני הקלטה.

קליפ נולד הוא אולפן הקלטות וצילום – מתחם הפקות חדש ומשוכלל שפתוח לכולם. משפחות, קבוצות, ילדים, מבוגרים, חברות עסקיות ועוד.  צוות האולפן המנוסה שלנו, יוכל להקליט כל אחד ואחת ממכם, בכל שיר או ברכה שתבקשו. האולפן מספק שירותי הקלטות – הקלטת שירים לאירועים, הקלטת זמרים, הפקת סינגלים ופלייבקים, יעוץ והפקה מוסיקלית לכל מטרה. כמו כן הקלטת ברכות, ברכת חתן/ כלה, דרשות לבר/בת מצווה ועוד.

המומחיות שלנו בקליפ נולד היא לשפר, לתקן ולשדרג את איכות הקולות שלכם, גם אם לא בקרתם מעולם באולפן הקלטות. אצלינו באמת כל אחד יכול – בלי קשר לגיל או ניסיון. זכרו תמיד שהתוצאה נשארת לעד, והרי תרצו להתגאות במה שעשיתם. אז אם אתם רוצים להפתיע ולרגש את היקרים לכם, בואו אלינו לקליפ נולד ונדאג לכם 🙂 

באולפני קליפ נולד תוכלו למצוא חבילות שיתאימו להקלטת שיר, להפקת קליפ משפחתי, עריכת מצגות וידאו לאירועים שונים, ושאר שירותי האולפן. לפרטים ומחירים עדכניים, מומלץ לעבור לעמוד המחירים באתר. בכל מקרה כדאי גם להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר (אפשר לקבל גם הצעה כתובה במייל).  למידע נוסף לחצו כאן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים